POZNAJ NAS BLIŻEJ

Nasz zespół

Monika

Witaj! z tej strony Monia. Mam ponad 30 lat ale właśnie tak lubię najbardziej jak się do mnie zwracasz :) Zapraszam Cię w niebanalne, oryginalne, pełne wiedzy, pasji uśmiechu i ogromnej dawki energii miejsce. To ja jestem założycielką inSPA. Razem z zespołem tworzę miejsce, z którego jestem niezwykle dumna. „To nasze dłonie opowiadają najlepszą historię na Twoim ciele. Zabieramy Cię w wSPAniałą podróż”. Te słowa towarzyszą mi od początku mojej pracy z drugim człowiekiem. Liczy się – serce! Dlatego stworzyłam miejsce w myśl pracy „od serca do ciała”, w którym zawsze znajdziecie relaks jakiego szukacie, a jeszcze nigdy nie udało Wam się znaleźć.

Zawodowo posiadam tytuł mgr Fizjoterapii ukończony w AFW Kraków, jestem szkoleniowcem z branży SPA&Wellness wiedzę zdobywałam w Anglii, ukończyłam także ponadczasowe szkolenie z masażu Lomi Lomi w Niemczech, wykonuje niezwykły zabieg Facemodeling wg. standardów Anety Hregorowicz- Gorlo, a to tylko część z mojego 10letniego doświadczenia w branży, posiadam liczne kursy i szkolenia gdzie wiedzę zdobywałam na całym świecie – a jak wykonuje zabiegi przekonacie się umawiając się do inSPA w Krakowie na ul. Józefa Dietla 99.

Zajmuję się także rozwijaniem sieci SPA w hotelach (nie tylko jako marka własna) jako indywidualne, niezależne punkty innych firm. Szkolę pracowników działów SPA w całej Polsce. Współpracuję z takimi obiektami jak: Hotel Unicus Palace, Hotel Radisson Blu, Hotel Arkon Park i wiele innych. Jak znajduje na to czas? Ja Kocham to co robię i ten uśmiech na zdjęciu właśnie to pokazuje!!

Poniżej przeczytacie kilka słów o najlepszych osobach tworzących markę inSPA – o moim niezwykłym Teamie.

Judyta

Jestem dyplomowanym masażystą, a obecnie studiuję na drugim roku studiów magisterskich na kierunku fizjoterapia. Pracę w zawodzie masażysty rozpoczęłam pięć lat temu, w tym czasie zdobywałam praktykę w jednej z krakowskich przychodni jako fizjoterapeuta.

Moim marzeniem było holistyczne podejście do pacjenta, dlatego ciężko było mi się odnaleźć w zimnych pomieszczeniach przychodni, dlatego teraz możecie mnie znaleźć w inSPA. To w tym miejscu rozwinęłam skrzydła. W miejscu gdzie panuje fantastyczna atmosfera i energia, którą z radością dzielę się z Wami.

Stawiam na rozwój, dlatego też jestem w trakcie kursu Terapii Manualnej wg światowych standardów IFOMPT oraz Facemodeling w Akademii Manualnych Terapii Twarzy. W przyszłości chciałabym również poszerzyć wiedzę na temat drenażu limfatycznego.

Moja praca to jedna z moich pasji.

Prywatnie jestem miłośniczką gitarowych brzmień, koncertów oraz spędzania wolnego czasu na łonie natury.

Agnieszka

Z tej strony Agnieszka, jestem studentką III roku studiów magisterskich fizjoterapii w Krakowie na Akademii Wychowania Fizycznego. Od zawsze pasjonował mnie szeroko pojęty temat zdrowia i dbania o siebie. Na studiach zaczęłam skupiać się jeszcze bardziej na technice masażu i pracy z ciałem, robiąc liczne kursy i szkolenia.

W tym momencie dzięki firmie inSPA poszerzyłam zakres swoich umiejętności o pracę z blizną, masaż dla kobiet w ciąży i estetyczne terapie twarzy. To miejsce daje mi niesamowitą energię i napędza do dalszego rozwoju, a to wszystko dzięki Wam!  Wiedza, którą uzyskałam przekłada się na moją pracę z pacjentem, a jest zawsze indywidualnie dobrana.

Poza masażem, moją pasją jest taniec. Tańczę od małego, jest to dla mnie forma wyrażenia swojego charakteru i osobowości.

Taniec jest trochę jak masaż, łączy w sobie duszę i harmonię. 🤲🏻  Zapraszam do nas, przekonasz się, że to nie tylko słowa a sama prawda, którą odczujesz na sobie!

Asia

Cześć !  Nazywam się Asia, ukończyłam dwuletnią szkołę masażu Cosinus Plus w Krakowie, dzięki czemu posiadam tytuł Technika Masażysty. W zawodzie pracuje od ponad 5 lat. Posiadam w swoim portfolio grono zadowolonych klientów i każdemu z Was oddaje swoje zaangażowanie z największym sercem. Moja praca to totalna pasja!

Nic mnie tak nie uskrzydla jak widoczna na twarzy klienta ulga po masażu. Nic nie daje mi takiej satysfakcji jak widoczna i odczuwalna poprawa stanu zdrowia pacjenta po zabiegach. Jestem osobą ambitną, która ma swoje standardy, i w moich oczach DOBRY masaż to ten, po którym nie tylko osoba masowana czuje zadowolenie, ale również ja. Do swojej pracy wkładam całe serce.  Masaż nieustannie mnie fascynuje. Nowe możliwości techniki, rodzaje pracy, narzędzia, doświadczenia zdobywane w inSPA sprawiają, iż zawsze chcę wiedzieć i uczyć się więcej.

Magda

Już od dziecka interesowałam się masażem. Na studiach zainteresowanie wzrosło jeszcze bardziej i tak postanowiłam kształcić się w tym kierunku. Dlatego wybór padł na najlepszą w Polsce – Małopolską Szkołę Masażu.

Dodatkowe dwa lata pracy w inSPA zaowocowały w ogrom wiedzy i praktycznych umiejętności. Jestem dyplomowaną masażystką, do każdego klienta podchodzę indywidualnie i odpowiadam na jego potrzeby. Dla mnie masaż to nie tylko praca, ale też pasja.

Uwielbiam uśmiech na Waszych twarzach po dobrze wykonanym masażu, dlatego zawsze daję z siebie – nie 100, a  200%. Nawet po ciężkim dniu pracy Wasze zadowolenie daje mi energię i motywuje do dalszego działania. Zapraszam :)

Patrycja

Cześć, mam na imię Patrycja. Widzicie mnie tu nie bez powodu, ponieważ jestem jedną z masażystek w inSPA. Pracuję w tej branży od ponad czterech lat, a tutaj mam przyjemność być od ponad dwóch. To, co mnie napędza do działania, to ludzie, z jakimi mam styczność i to jaką mogę sprawić im radość. Opinia gościa po zabiegu to jedna z najmilszych rzeczy, jaka mnie tu spotyka – dlatego też bardzo lubię to miejsce, spotykam się tu tylko z pozytywną energią.

Kocham ciągły kontakt z ludźmi – nie wyobrażam sobie pracować w innym środowisku.

Jaki masaż najbardziej lubię? Chciałabym dalej rozwijać się w kierunku drenażu limfatycznego, który poznałam w Małopolskiej Szkole Masażu Leczniczego. Wiem, że jest on obecnie bardzo potrzebny i co najważniejsze przynosi bardzo szybkie rezultaty.

W czasie masażu daje z siebie 100%, podchodzę do każdego indywidualnie oraz troszczę się o to, żeby gość czuł się całkowicie komfortowo.

Prywatnie uwielbiam sporty zimowe, języki obce, od dwóch lat też mocno wkręciłam się w podróżowanie.

A GOOD TEAM

OUR QUALIFICATIONS

The Jagiellonian University, the University of Physical Education in Krakow, the Massage College in Krakow, Krakow University of Health Promotion as well as the best Polish and international trainings graduates.

 • Pregnancy Massage

 • Lomi Lomi Nui Massage

 • Sport Massage

 • Hot Stone Massage

 • Face Lifting Massage

 • Ice Massage

 • Tension Spots Massage

 • Hot Orange Massage

 • Chocolate Massage

 • Relaxing Massage

 • Classic Massage

 • Deep Massage

WE ARE HERE FOR YOU

WHY WE?

VOUCHERY

Kup personalizowany VOUCHER
WIĘCEJ

KOSMETYKI

Kup naturalne kosmetyki
WIĘCEJ
Nie stać Cię na zdrowe, szczęśliwe i radosne życie?

CZAS TO ZMIENIĆ!

NATURALNIE, MANUALNIE I NIEZWYKLE PRZYJEMNIE

POPRAW WYGLĄD SWOJEGO CIAŁA
BEZ SKALPELA!

Za pomocą wyjątkowych narzędzi pomagamy w uszkodzeniu skóry bez skalpela, botuliny i innych inwazyjnych środków – naturalnie, ręcznie i niezwykle przyjemnie. Pamiętaj, że to co widać na naszym okiem, jest lustrzanym odbiciem tego jak dbamy o twoje zdrowie.

UMÓW WIZYTĘ

Nasi partnerzy