POZNAJ NAS BLIŻEJ

Nasz zespół

Monika

Witaj! z tej strony Monia. Mam ponad 30 lat ale właśnie tak lubię najbardziej jak się do mnie zwracasz :) Zapraszam Cię w niebanalne, oryginalne, pełne wiedzy, pasji uśmiechu i ogromnej dawki energii miejsce. To ja jestem założycielką inSPA. Razem z zespołem tworzę miejsce, z którego jestem niezwykle dumna. „To nasze dłonie opowiadają najlepszą historię na Twoim ciele. Zabieramy Cię w wSPAniałą podróż”. Te słowa towarzyszą mi od początku mojej pracy z drugim człowiekiem. Liczy się – serce! Dlatego stworzyłam miejsce w myśl pracy „od serca do ciała”, w którym zawsze znajdziecie relaks jakiego szukacie, a jeszcze nigdy nie udało Wam się znaleźć.

Zawodowo posiadam tytuł mgr Fizjoterapii ukończony w AFW Kraków, jestem szkoleniowcem z branży SPA&Wellness wiedzę zdobywałam w Anglii, ukończyłam także ponadczasowe szkolenie z masażu Lomi Lomi w Niemczech, wykonuje niezwykły zabieg Facemodeling wg. standardów Anety Hregorowicz- Gorlo, a to tylko część z mojego 12-letniego doświadczenia w branży, posiadam liczne kursy i szkolenia gdzie wiedzę zdobywałam na całym świecie.

Agnieszka

Witajcie, tu Aga! Z wykształcenia jestem magistrem Wychowania Fizycznego ukończonym na krakowskim AWF, dyplomowanym Technikiem Masażystą po Małopolskiej Szkole Masażu w Krakowie, Terapeutką Biologicznej Odnowy Twarzy wg. standardów Anety Hregorowicz – Gorlo i absolwentką licznych kursów.

Z pasji jestem terapeutką twarzy, ciała, a czasami również ducha. Ogromnie cenię sobie pracę z drugim człowiekiem, jest ona dla mnie wyzwaniem i możliwością otwarcia się na nowe historie. Podczas spotkania w gabinecie zależy mi na stworzeniu komfortowej atmosfery, w której dokładny wywiad i terapia będzie jednocześnie szczerym dialogiem i polem do współpracy.

inSPA to dla mnie miejsce pełne energii, rozwoju i profesjonalizmu. Zabiegi na jakich możesz mnie spotkać obejmują głębokie rozluźnienie mięśni całego ciała, relaksujący masaż Kobido lub pozwalający odkryć swój organizm na nowo Facemodeling.

Szczęście sprzyja odważnym, zatem jeśli jeszcze nie odwiedziłeś/łaś inSPA to serdecznie zapraszam pod moje dłonie. A jeśli przed wizytą chcesz zadać mi pytanie lub podzielić się wrażeniami po niej, pisz w komentarzu.

Asia

Cześć ! Nazywam się Asia, ukończyłam dwuletnią szkołę masażu Cosinus Plus w Krakowie, dzięki czemu posiadam tytuł Technika Masażysty. W zawodzie pracuje od ponad 5 lat. Posiadam w swoim portfolio grono zadowolonych klientów i każdemu z Was oddaje swoje zaangażowanie z największym sercem. Moja praca to totalna pasja!

Nic mnie tak nie uskrzydla jak widoczna na twarzy klienta ulga po masażu. Nic nie daje mi takiej satysfakcji jak widoczna i odczuwalna poprawa stanu zdrowia pacjenta po zabiegach. Jestem osobą ambitną, która ma swoje standardy, i w moich oczach DOBRY masaż to ten, po którym nie tylko osoba masowana czuje zadowolenie, ale również ja. Do swojej pracy wkładam całe serce. Masaż nieustannie mnie fascynuje. Nowe możliwości techniki, rodzaje pracy, narzędzia, doświadczenia zdobywane w inSPA sprawiają, iż zawsze chcę wiedzieć i uczyć się więcej.

Natalia N.

Jestem empatyczną osobą. Szczęśliwą żoną i mamą :) Pracuję zarówno z ciałem tak i z twarzą indywidualnie dostosowując techniki do potrzeb klienta.
Wykonuję takie masaże jak Kobido, masaż klasyczny, leczniczy, sportowy, tkanek głębokich, terapia wdowiego garbu, lomi-lomi, a nawet Maderoterapia.
 
Zapraszam Cię pod swoje dłonie.

Yana

Mam na imię Yana, jestem pochodzenia ukraińskiego. W Polsce jestem już kilka lat, ukończyłam tutaj studia na kierunku fizjoterapia i zdobyłam tytuł technik usług kosmetycznych. Świadomość ludzkiego ciała oraz wiedza z zakresu kosmetologii bardzo wzbogaca i uzupełnia moją pracę nad twarzą i ciałem człowieka.

Bardzo zależało mi na tym, aby w swojej pracy promować holistyczne podejście i rozumienie organizmu. Dzięki inSPA mogę realizować moje naturalne, manualne oraz holistyczne podejście do terapii podczas spotkań z Wami.

W inSPA pracuje od września 2021 roku, jestem zachwycona i przepełniona mocną kobiecą energią tego miejsca. Oprócz masaży i zabiegów na twarz przy współpracy z zespołem prowadzę naszego TIK TOKA, Facebooka i Instagram na które serdecznie Was zapraszam. W przyszłości chcę zająć się zabiegami kosmetycznymi, ponieważ bardzo mnie interesują tematy związane z pielęgnacją twarzy w sposób naturalny.

Natalia P.

Opis wkrótce :)

Ula

Opis wkrótce :)

Luda

Opis wkrótce :)

Hania

Opis wkrótce :)

ZGRANY ZESPÓŁ

Nasze kwalifikacje

Absolwenci  Uniwersytetu Jagielońskiego w Krakowie, Krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego, Krakowskiej Szkoły masażu, Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia, a także najlepszych kursów w kraju i zagranicą.

 • Masaż dla Kobiet w ciąży

 • Masaż Lomi Lomi Nui

 • Masaż sportowy

 • Masaż gorącymi kamieniami

 • Masaż Liftingujący twarz

 • Masaż lodem

 • Masaż punktów spustowych

 • Masaż pomarańczami

 • Masaż czekoladą

 • Masaż relaksacyjny

 • Masaż klasyczny

 • Głęboki masaż deep

MASZ NAS, ZROBIMY TO ZA CIEBIE

Dlaczego my?

NATURALNIE, MANUALNIE I NIEZWYKLE PRZYJEMNIE

POPRAW WYGLĄD SWOJEGO CIAŁA
BEZ SKALPELA!

Za pomocą wyjątkowych narzędzi pomagamy w uszkodzeniu skóry bez skalpela, botuliny i innych inwazyjnych środków – naturalnie, ręcznie i niezwykle przyjemnie. Pamiętaj, że to co widać na naszym okiem, jest lustrzanym odbiciem tego jak dbamy o twoje zdrowie.

UMÓW WIZYTĘ

Nasi partnerzy