WIECZÓR PANIEŃSKI

Bride to be

Wychodząc naprzeciw każdej przyszłej Pannie Młodej organizujemy wyjątkowy seans zabiegów dla każdej z Pań przed lub po szalonej ostatniej nocy bycia singielką. Niepowtarzalny wieczór z zabiegami SPA, a także nocleg w idealnej krakowskiej lokalizacji to gwarancja najlepszej nocy i niezapomnianych wrażeń.

Pomagamy w organizacji noclegu na terenie Krakowa

UMÓW WIZYTĘ

WIECZÓR KAWALERSKI

Bachelor party

Panowie, dla Was również mamy wyjątkowe zabiegi personalnie dobrane do potrzeb Waszej skóry i muskulatury ;) Masaż sportowy, relaksacyjny lub rewitalizujący zabieg na twarz to idealny pomysł przed szaloną nocą lub w dzień po! Regeneracja to podstawa dobrego samopoczucia ale i świetnego wyglądu, pewności siebie i świetnej zabawy! Pomagamy w organizacji noclegu, doradzamy wybór najlepszych klubów i gwarantujemy błogi relaks w naszym SPA!

Pomagamy w organizacji noclegu na terenie Krakowa

UMÓW WIZYTĘ

NOWOŻEŃCY

Bride & Groom

Prezent dla Nowożeńców – indywidualnie dopasowany do potrzeb pakiet kosmetyków o zapachach pobudzających zmysły. Wysyłamy pięknie zapakowaną paczkę z polskimi naturalnymi kosmetykami, a także z zaproszeniem dla Nowożeńców na zabiegi w SPA oraz kartkę z życzeniami. Jeśli nie możesz dotrzeć na ślub znajomych lub chcesz, aby paczka z prezentem została dostarczona prosto pod ich drzwi – zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy miłe zaskoczenie i 100% zadowolenia.

UMÓW WIZYTĘ

WYJĄTKOWA NIESPODZIANKA

Urodziny

Wyjątkowe niespodzianki to te, które zostają w naszej pamięci na zawsze! Zaskocz solenizanta/kę na dwa sposoby! Pierwsza propozycja to paczka prezentowa pod same drzwi!! Pakiet z wysyłką zawiera voucher na wybrany zabieg, naturalne zmysłowe polskie kosmetyki i kartkę z życzeniami! WoW! Wyobraź sobie minę bliskiej osoby, która otwiera taki prezent! Druga opcja to umówienie się z nami, na urodzinowy SURPRISE na miejscu! Jak to zrobić? Wybierasz dla solenizanta odpowiedni termin, a my na miejscu informujemy go o niespodziance od Ciebie i zapewniamy relaks, miłe zaskoczenie, radość i niezapomniane wrażenia z pobytu w naszym SPA.

UMÓW WIZYTĘ

NATURALNIE, MANUALNIE I NIEZWYKLE PRZYJEMNIE

POPRAW WYGLĄD SWOJEGO CIAŁA
BEZ SKALPELA!

Za pomocą wyjątkowych narzędzi pomagamy w uszkodzeniu skóry bez skalpela, botuliny i innych inwazyjnych środków – naturalnie, ręcznie i niezwykle przyjemnie. Pamiętaj, że to co widać na naszym okiem, jest lustrzanym odbiciem tego jak dbamy o twoje zdrowie.

UMÓW WIZYTĘ

Nasi partnerzy